O nas

POZNAJ ARGENTUM TRAVEL!

 

Kiedyś marzyliśmy o podróżowaniu. Chcieliśmy zwiedzać świat i zobaczyć wszystkie egzotyczne miejsca znane nam z zagranicznych filmów. Fantazjowaliśmy o przygodach w świecie starożytnych Majów, chcieliśmy biegać z ratownikami po słonecznych plażach Kaliforni czy chociażby przeżyć wszystkie przygody James’a Bonda w najdalszych zakątkach świata. Wszystko co zobaczyliśmy w telewizji czy w kinie chcieliśmy zobaczyć osobiście!

 

Dziś wszystkie te marzenia spełniamy. Zjechaliśmy kawał świata i ciągle jesteśmy głodni zwiedzania, poznawania nowych kultur oraz wspaniałych miejsc. Oprócz tego jesteśmy zafascynowani organizowaniem wydarzeń, imprez oraz wyjazdów. Naszymi doświadczeniami uwielbiamy się dzielić. Chcemy, by jak najwięcej ludzi zobaczyło to co my. Chcemy dać im szansę przeżycia niesamowitych przygód w egzotycznych miejscach.

 

Z tego względu postanowiliśmy połączyć nasze dwie największe życiowe pasje i stworzyć Agencję, która organizować będzie wyjazdy integracyjne i motywacyjne pełne atrakcji i przygód w każdy zakątek świata.

laptop frame
hero image

Obecnie Argentum Travel to grupa 10 osób, które w pocie czoła pracują nad każdym wyjazdem incentive, by uczestnicy przywieźli z niego niezliczoną liczbę niezwykłych wspomnień. Od 2009 roku z naszymi klientami udaliśmy się w ponad 100 zachwycających podróży, podczas których uczestnicy posmakowali niebywałych luksusów, przeżywali fantastyczne przygody i poznawali niezwykłych ludzi. Ponad 10000 uczestników wróciło ze światowych wojaży z nami bezpiecznie i bez żadnych, nieprzyjemnych sytuacji.

 

Agencja Argentum Travel to także licencjonowany organizator turystyki. Jesteśmy posiadaczami wpisu do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych. Nasz wpis w CEOPiPT znajduje się pod numerem 10890.

 

Oprócz tego posiadamy gwarancję ubezpieczeniową na terytorium całego świata na kwotę 370 309 zł oraz polisę OC prowadzonej działalności gospodarczej. Współpracując z naszymi klientami za każdym razem zawieramy również dodatkowe polisy ubezpieczeniowe na każdy jeden wyjazd incentive.

 

Czy organizując z nami zagraniczny wyjazd incentive odmienisz życie swoje i swoich pracowników? Jesteśmy tego pewni! Skontaktuj się z nami i daj się przekonać do wielkiej przygody. Wielki świat stoi przed Tobą i Twoimi pracownikami otworem!