O nas

POZNAJ ARGENTUM TRAVEL!

Jeżeli szukasz sprawdzonego i wiarygodnego organizatora wyjazdów typu Incentive Travel to trafiłeś w dobre miejsce! Argentum  Travel tworzy grupa doświadczonych pasjonatów podróży, gotowych zrealizować nawet najbardziej wymagający i złożony projekt.

 

Nasz zespół organizacją wyjazdów dla firm zajmuje się od 2009 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność pracować z największymi markami przy realizacji najbardziej ambitnych zleceń.  Argentum Travel to licencjonowany organizator turystyki, spełniający wszelkie wymogi prawa i dobrych praktyk. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową pozwalającą nam organizować wyjazdy na terytorium całego świata oraz polisę OC prowadzonej działalności gospodarczej.

laptop frame
hero image

Argentum Travel tworzą ludzie kochający podróże i regularnie przemierzający glob zarówno z naszymi klientami, jak i prywatnie. Pozwala nam to oferować sprawdzone przez nas kierunki oraz atrakcje, zawsze pokazując wszystko to co najlepszego ma do zaoferowania dane miejsce. Ogromne doświadczenie biznesowe i branżowe pozwala nam również oferować wyjazdy motywacyjne nastawione na konkretne korzyści dla naszego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ROI jest zazwyczaj kluczowym czynnikiem przy okazji organizacji tego typu imprez i robimy wszystko, aby oprócz świetnej zabawy uczestników, była to również dobra inwestycja dla organizatora.

 

W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji, mocno zwracając uwagę na zmiany jakie zachodzą w otaczającym nas świecie. Dlatego mocno wyczuleni jesteśmy na kwestie ekologii oraz wszelkie projekty z zakresu CSR. Staramy się wdrażać te zasady zarówno wewnątrz naszej firmy jak również organizując projekty dla naszych klientów. Chcemy pokazywać uczestnikom wyjazdów piękno naszej planety, angażując ich jednocześnie do działań i refleksji na temat ochrony jej zasobów. Tego typu postawa przynosi również wymierne korzyści dla organizatora wyjazdu, dużo mocniej angażując uczestników niż standardowe wycieczki.