Targi i Konferencje

WYJAZDY NA TARGI I KONFERENCJE

Międzynarodowe konferencje, targi i kongresy, czy nawet szkolenia, to codzienność w życiu biznesu. Podróżujemy służbowo i wysyłamy za granicę naszych pracowników coraz częściej. Korzyści z takich wyjazdów są niezaprzeczalne. Nawiązujemy wówczas sporo kontaktów biznesowych, które mogą zmienić się później w wieloletnia współpracę. Promujemy swoją firmę na arenie międzynarodowej jednocześnie podnosząc jest rangę, prestiż oraz rozpoznawalność.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji wyjazdów incentive oraz integracyjnych, jesteśmy w stanie zaproponować Wam kompleksowe usługi w zakresie organizacji Waszego wyjazdu biznesowego na branżowe wydarzenia każdej rangi. W ramach współpracy oferujemy:

 

  • rezerwacja przelotów najlepszymi liniami lotniczymi wedle Waszych predyspozycji
  • noclegi w hotelach 4-ro lub 5-cio gwiazdkowych
  • transport na miejscu za pośrednictwem sprawdzonych firm transportowych (lotnisko-hotel-konferencja/targi itp.)
  • rezerwację najlepszych, lokalnych restauracji
  • organizację czasu wolnego (zwiedzanie miejscowych atrakcji, aktywności sportowe, a w przypadku grup aktywności integracyjne)

 

Wyjazdy z naszą agencją to gwarancja 100%-owej pewności o powodzenie każdej podróży. Każda oferta, jaką od nas otrzymacie będzie idealnie skrojona do wyjazdu indywidualnego lub grupowego z uwzględnieniem wszystkich uwag oraz próśb. Zapewniamy najlepiej skalkulowane budżety każdego wyjazdu, a oprócz tego gwarantujemy pełną przejrzystość kosztorysu, co pozwala nam w pełni dopasować się do Waszych możliwości finansowych. 

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą oraz radą. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub umówić się na spotkanie w naszym biurze. Nie zwlekaj – przyszłość Twojej firmy jest na wyciągnięcie ręki!