Targi i Konferencje

Wyjazdy na targi i konferencje

Międzynarodowe konferencje, targi i kongresy, czy nawet szkolenia, to codzienność w życiu biznesu. Podróżujemy służbowo i wysyłamy za granicę naszych pracowników coraz częściej. Korzyści z takich wyjazdów są niezaprzeczalne. Nawiązujemy wówczas sporo kontaktów biznesowych, które mogą zmienić się później w wieloletnia współpracę. Promujemy swoją firmę na arenie międzynarodowej jednocześnie podnosząc jest rangę, prestiż oraz rozpoznawalność.

Służbowy wyjazd zagraniczny ma także wiele innych korzyści. Dzięki temu Twoi pracownicy mają szansę na zmianę otoczenia i złapania chwili oddechu. Każdą taką wyprawę możemy z powodzeniem urozmaicić wycieczkami, kolacjami w wyszukanych lokalach czy też organizując najprostsze nawet aktywności integracyjne.

To doskonała okazja, by pokazać pracownikom, że są dla Ciebie ważni i doceniacie ich trudy oraz wysiłki włożone w rozwój firmy. Gwarantujemy, że każda, dodatkowa i najmniejsza nawet atrakcja będzie bardzo dobrze przyjęta przez uczestników.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji wyjazdów incentive oraz integracyjnych, jesteśmy w stanie zaproponować Wam kompleksowe usługi w zakresie organizacji Waszego wyjazdu biznesowego na branżowe wydarzenia każdej rangi.

 

 W ramach współpracy oferujemy:

 

  • rezerwacja przelotów najlepszymi liniami lotniczymi wedle Waszych predyspozycji
  • noclegi w hotelach 4-ro lub 5-cio gwiazdkowych
  • transport na miejscu za pośrednictwem sprawdzonych firm transportowych (lotnisko-hotel-konferencja/targi itp.)
  • rezerwację najlepszych, lokalnych restauracji
  • organizację czasu wolnego (zwiedzanie miejscowych atrakcji, aktywności sportowe, a w przypadku grup aktywności integracyjne)

 

Wyjazdy z naszą agencją to gwarancja 100%-owej pewności o powodzenie każdej podróży. Każda oferta, jaką od nas otrzymacie będzie idealnie skrojona do wyjazdu indywidualnego lub grupowego z uwzględnieniem wszystkich uwag oraz próśb. Zapewniamy najlepiej skalkulowane budżety każdego wyjazdu, a oprócz tego gwarantujemy pełną przejrzystość kosztorysu, co pozwala nam w pełni dopasować się do Waszych możliwości finansowych. 

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą oraz radą. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub umówić się na spotkanie w naszym biurze. Nie zwlekaj – przyszłość Twojej firmy jest na wyciągnięcie ręki!